SlužbyMasáže

Ve své podstatě všichni toužíme po doteku... 

Dle vašeho momentálního fyzického a psychického rozpoložení si můžete vybrat relaxaci, úlevu, prožitek, zlepšení potíží; ideálně ve spojení s aplikací tělové svíce, Breussovu či bambusovou masáž... A nebo se jen - v rámci scratch therapy -nechat škrábat na zádech... 

Přejte si...Tělové svíce

Ošetření tělovou svící může zmírnit nebo dokonce odstranit potíže fyzické i psychické, čistí prostor od negativních energií a je vhodným doplňkem k masážím. Pracuji se speciálně energeticky aktivovanými archandělskými svícemi, a to jak přímo, tak na dálku.


Litoterapie

Každý kámen představuje koncentrované silové pole vyzařující určité vibrace. Ty mohou svou frekvencí intenzivně působit na biopole člověka. Minerály lze využít k masážím, hermonizaci prostoru, odbourávání geopatogenních zón či k přípravě aktivované vody.

Pyramidy ze šungitu

Šungitové zářiče jsou vhodné pro harmonizaci prostředí a odrušování negativních energií. Šungit do sebe vstřebává vše negativní, škodlivé a špatné a současně obnovuje a zmnožuje vše dobré a užitečné. A to jak v lidském organismu, tak v okolním prostředí.


Zdravé hubnutí

Po vyhodnocení vaší tělesné analýzy na přístroji TANITA (obsah tuku, vody, svalů, minerálů, spalování, metabolický věk, fyzická kondice,...) obdržíte návrh řešení vašich obtíží včetně dalšího poradenského servisu.


Péče o pleť 

Během konzultace se formou krátkého minikurzu seznámíte s jednoduchým, rychlým a efektivním postupem čištění pleti bylinnou kosmetikou.

Nejlépe nalíčená pleť je čistá pleť...Pro dívky a ženy

Menstruační kalíšek z lékařského silikonu je zdravá, cenově výhodná, ekologická a pohodlná pomůcka pro každou ženu a dívku. Bezproblémové používání oceníte během dne, noci a zejména sportu.

Být ohleduplná k sobě i k naší planetě se vyplatí!


Výživa

Co jíst, kdy jíst, jak jíst? Proč některé potraviny ano a některé ne? Jak moc je při výběru potravin důležitá naše krevní skupina? Má smysl konzumovat potravinové doplňky? Je vhodné se postit? Jsme opravdu to, co jíme? Přijďte si pro odpověď...


Potravinové doplňky

Obohacení jídelníčku produkty obsahujícími nezbytné makro i mikroživiny zajistí našemu tělu potřebnou dávku energie. Zkvalitnění výživy se promítne ve všech oblastech našeho života - v práci, sportu, zejména pak v celkovém zlepšení zdraví .


Zelené potraviny

Mladý ječmen a chlorella pyrenoidosa zajištují našemu tělu 100% přírodní detoxikaci a výživu. Svou čistotou a obsahem živin jsou bezkonkurenčně nejkvalitnější zeleninou na našem trhu.


Zdravá káva

               Konzumace kávy je - díky okyselování organismu - častou překážkou hubnutí či léčení...                                 Přijďte ochutnat kávu, která odkyseluje a pomáhá samoléčebnému procesu těla.                      100% Arabica s podílem léčivé houbičky reishi, to vše v garantované biokvalitě.


Vrba

tradiční budhistický symbol léčby

Komu chybí vnitřní klid a nosí v sobě nahromaděnou zlost, kdo je zatrpklý a cítí se být obětí osudu, ten by měl vyhledat přítomnost vrby.

V léčebnou sílu vrby se dříve věřilo tolik, že nemocní k ní byli přiváženi, aby zde nemoc odevzdali.